Inštalačný súbor stiahnutý z tejto stránky môžete použiť na odskúšanie funkcionality programov Invoice (môžu Vám teda poslúžiť ako demoverzia). Po zakúpení licencie tento program nemusíte odinštalovať a môžete ho po zadaní licenčného kľúča ihneď použiť na prácu. Pre podrobnejšie informácie o programoch Invoice: Basic, Standard a Business si môžete prečítať popis týchto programov. Podľa zvolenej edície ide o fakturačný a v prípade Invoice: Business o skladový program.

Inštalačný súbor pre tieto programy je rovnaký a podľa zakúpenej licencie Vám budú sprístupnené funkcie pre danú edíciu. Pri skúšaní demoverzie sú odomknuté všetky možnosti programu Invoice: Business.

Invoice: Business vrátane databázového servera (odporúčame)

Invoice: Business [v 1.38]
(build 522)
Toto je jednoduchý inštalačný súbor, ktorý obsahuje všetky potrebné moduly vrátane MySQL databázy. Stiahnutie a nainštalovanie programu pomocou tohto inštalačného súbora Vám odporúčame v prípade, že si nechcete MySQL server inštalovať manuálne a chcete mať inštaláciu čo najjednoduchšiu a najkratšiu. Počas inštalačného procesu stačí klikať na tlačidlo "Ďalej" a inštalácia bude automaticky dokončená bez toho, aby ste museli inštalovať MySQL databázový server samostatne. stiahnuť
inštalačku

33,7 MiB


samostatný program Invoice: Business a databázový server

Invoice: Business [v 1.38]
(build 522)
Toto je samostatný inštalačný súbor programu Invoice: Business. K tomuto programu ešte potrebujete nainštalovať MySQL databázový server na niektorý počítač v počítačovej sieti (prípadne využiť pripojenie na MySQL databázový server cez Internet).
Návod pre inštaláciu databázového servera nájdete na tejto stránke.
stiahnuť
inštalačku

5,1 MiB
XAMPP Lite 1.7.3 XAMPP Lite 1.7.3 je jeden z balíčkov, ktoré môžete použiť na inštaláciu databázového servera MySQL na Váš počítač. Nie je nutné však používať tento balíček a môžete využiť akýkoľvek MySQL databázový server. Pre viac informácií si môžete prečítať tento návod. stiahnuť
inštalačku

28,4 MiB